Vēl nav attēla ar pārbaudītu licenci.

Pedro Pascal

Persona · Actor

1 nesens raksts · 4 raksti arhīvā

Notikumi ziņās

  1. Estreno de la película 'Behemoth' con Pedro Pascal en salas de cine chilenas

    Pedro Pascal preguntó por el aluvión en Las Condes y confirmó visita en diciembre
    Notikuma avoti un datumi

    Notikuma caurskatāmība

    Notikuma datums
    2026. gada 3. decembris
    Publicēšanas datums
    2026. gada 18. oktobris
    Pieejamā ticamība
    95%
    Tuvums
    Informācija nav pieejama

    Normalizētās vienības

    Informācija nav pieejama

    Kas mainījās

    Informācija nav pieejama

    Labojums

    Informācija nav pieejama

    Vērtējuma komponenti

    Informācija nav pieejama

  2. Pedro Pascal preguntó sobre la situación del aluvión en Las Condes durante entrevista con CHV Noticias

    Pedro Pascal preguntó por el aluvión en Las Condes y confirmó visita en diciembre
    Notikuma avoti un datumi

    Notikuma caurskatāmība

    Notikuma datums
    2026. gada 18. oktobris
    Publicēšanas datums
    2026. gada 18. oktobris
    Pieejamā ticamība
    95%
    Tuvums
    Informācija nav pieejama

    Normalizētās vienības

    Informācija nav pieejama

    Kas mainījās

    Informācija nav pieejama

    Labojums

    Informācija nav pieejama

    Vērtējuma komponenti

    Informācija nav pieejama

  3. Pedro Pascal confirmó que visitará Chile en diciembre para estar con su padre

    Pedro Pascal preguntó por el aluvión en Las Condes y confirmó visita en diciembre
    Notikuma avoti un datumi

    Notikuma caurskatāmība

    Notikuma datums
    2026. gada 18. oktobris
    Publicēšanas datums
    2026. gada 18. oktobris
    Pieejamā ticamība
    95%
    Tuvums
    Informācija nav pieejama

    Normalizētās vienības

    Informācija nav pieejama

    Kas mainījās

    Informācija nav pieejama

    Labojums

    Informācija nav pieejama

    Vērtējuma komponenti

    Informācija nav pieejama

  4. Estreno de película 'The Mandalorian and Grogu' de Star Wars

    "The Mandalorian and Grogu" revela tráiler final: Star Wars regresa a los cines
    Notikuma avoti un datumi

    Notikuma caurskatāmība

    Notikuma datums
    2026. gada 21. maijs
    Publicēšanas datums
    2026. gada 16. aprīlis
    Pieejamā ticamība
    95%
    Tuvums
    Informācija nav pieejama

    Normalizētās vienības

    Informācija nav pieejama

    Kas mainījās

    Informācija nav pieejama

    Labojums

    Informācija nav pieejama

    Vērtējuma komponenti

    Informācija nav pieejama

  5. Estreno de The Mandalorian y Grogu con Pedro Pascal

    Una película “con mentalidad televisiva” y Pedro Pascal: las claves de The
    Notikuma avoti un datumi

    Notikuma caurskatāmība

    Notikuma datums
    2026. gada 21. maijs
    Publicēšanas datums
    2026. gada 20. maijs
    Pieejamā ticamība
    95%
    Tuvums
    Informācija nav pieejama

    Normalizētās vienības

    Informācija nav pieejama

    Kas mainījās

    Informācija nav pieejama

    Labojums

    Informācija nav pieejama

    Vērtējuma komponenti

    Informācija nav pieejama

  6. Pedro Pascal anuncia fallecimiento de su abuela Juana Riera Bauzá

    Pedro Pascal conmueve las redes sociales tras despedir a un pilar fundamental
    Notikuma avoti un datumi

    Notikuma caurskatāmība

    Notikuma datums
    2026. gada 21. maijs
    Publicēšanas datums
    2026. gada 21. maijs
    Pieejamā ticamība
    90%
    Tuvums
    Informācija nav pieejama

    Normalizētās vienības

    Informācija nav pieejama

    Kas mainījās

    Informācija nav pieejama

    Labojums

    Informācija nav pieejama

    Vērtējuma komponenti

    Informācija nav pieejama

  7. Pedro Pascal declara en rueda prensa sobre su rol en película Star Wars como Din Djarin

    Pedro Pascal: Grogu no es un aprendiz, sino un "verdadero compañero"
    Notikuma avoti un datumi

    Notikuma caurskatāmība

    Notikuma datums
    2026. gada 9. maijs
    Publicēšanas datums
    2026. gada 9. maijs
    Pieejamā ticamība
    95%
    Tuvums
    Informācija nav pieejama

    Normalizētās vienības

    Informācija nav pieejama

    Kas mainījās

    Informācija nav pieejama

    Labojums

    Informācija nav pieejama

    Vērtējuma komponenti

    Informācija nav pieejama

  8. Pedro Pascal presenta adelanto de The Mandalorian & Grogu en CCXP México

    “Es un sueño que nunca imaginé”: El emotivo llanto de Pedro Pascal que marcó el
    Notikuma avoti un datumi

    Notikuma caurskatāmība

    Notikuma datums
    2026. gada 26. aprīlis
    Publicēšanas datums
    2026. gada 28. aprīlis
    Pieejamā ticamība
    90%
    Tuvums
    Informācija nav pieejama

    Normalizētās vienības

    Informācija nav pieejama

    Kas mainījās

    Informācija nav pieejama

    Labojums

    Informācija nav pieejama

    Vērtējuma komponenti

    Informācija nav pieejama

Jaunākās ziņas

  1. Pedro Pascal preguntó por el aluvión en Las Condes y confirmó visita en diciembreSpāņu valodā

    El actor preguntó por el aluvión en Las Condes durante una entrevista con CHV Noticias y anunció que estará en Chile con su padre en diciembre.

    Galvenā persona

Bezmaksas jaunumu vēstules

Skatīt jaunumu vēstuļu lapu